ODKRYJ NOWY SKLEP GEPETTO!

Dostawa i śledzenie przesyłek

DOSTAWA I ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

 

Akcesoria Gepetto to modny i ekologiczny wybór. Sklep internetowy weargepetto.pl realizuje zamówienia na terenie całej Polski we współpracy z firmą kurierską Inpost. Wysyłka za granicę dostępna jest w granicach Unii Europejskiej poprzez firmę DPD.

Czas realizacji zamówienia w sklepie Gepetto:

W Gepetto większość zamówień realizujemy niezwłocznie, w ciągu 48 godzin od otrzymania płatności. Wybierając płatność przy odbiorze – czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia roboczego, w którym Klient otrzyma od nas potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji. Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Koszt dostawy:

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie internetowym były przyjazne. Decydując się na zakup w sklepie Gepetto Klient może liczyć na dostosowanie kosztów dostawy do własnych potrzeb.

 

PACZKOMATY INPOST 14 PLN
KURIER INPOST 15 PLN
KURIER INPOST ZA POBRANIEM 19 PLN
KURIER DPD POZA GRANICAMI POLSKI – NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ*

*nie realizujemy dostaw do:
Wielka Brytania, Norwegia, Serbia, Szwajcaria, Wyspy Kanaryjskie, Ceuta, Mellila, Watykan, San Marino, Livigno, Campione d’Italia, Bośnia i Hercegowina, Guernsey, Jersey, Lichtenstein, Büsingen, Wyspa Man.


Dostępność dostawy należy weryfikować na stronie www.dpd.com.pl

40 PLN

 

Śledzenie przesyłki

Gdy zrealizujemy zamówienie, Klient otrzyma wiadomość e-mail zawierającą dane firmy kurierskiej oraz numer listu przewozowego do sprawdzenia lokalizacji paczki na stronie Inpost: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

Dzięki niemu może na bieżąco monitorować, gdzie w danym momencie znajduje się przesyłka oraz w jakim czasie zostanie dostarczona.

Sprawdź co u nas
Pisali o nas
Serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Twój koszyk (0)

Masz kod zniżkowy?

Kwota:
0.00